O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Kasia,

Jestem mamą, partnerką, siostrą, córką, przyjaciółką- kobietą.

Jak każda z nas, pełnie wiele życiowych ról. Urodziłam się i wychowałam na Mazurach, które naprawdę kocham…

Mieszkając jakiś czas w Warszawie ukończyłam Psychologię Biznesu i Przywództwa na Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej. Psychologią, relacjami międzyludzkimi, złożonością naszej osobowości i rozwojem zainteresowałam się już w nastoletnim wieku. Zagłębiłam się w psychologię jeszcze bardziej będąc już dorosłą. Spojrzenie na nasze postrzeganie świata, ludzi i zachodzące interakcję składa się tak wiele czynników, że jest to niesamowicie ciekawe i inspirujące. Skłania do zastanowienia się nad wieloma aspektami naszego życia. Kryję się w nas tak wiele… tak wiele mamy w sobie do odkrycia i poznania…

Obecnie pracuję w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Giżycku, gdzie prowadzę ćwiczenia z psychologii.

Odkrywam siebie każdego dnia. Po różnych doświadczeniach postawiłam na siebie i zaczęłam krok po kroku wychodzić ze swojej strefy komfortu, aby stać się odważniejszą i spełniać swoje marzenia.

Uważam, że pomimo następującego u ludzi rozwoju świadomości i uczestnictwie w kursach, ważne jest wspieranie i motywowanie na każdym kroku. Dlatego chciałabym dołożyć też od siebie taką cegiełkę. Mam nadzieję, że to co tu zamieszczę będzie dla Ciebie przydatne, ciekawe i pomocne.

Z całego serca życzę przyjemnego czytania <3 <3 <3