Rozwój osobisty

Wyjątkowo Inna

Rodzimy się i wychowujemy w różnych domach, kulturach, społecznościach. Często „wychodzimy” z domu nie otrzymując odpowiednich zasobów od swoich rodziców. Mamy wpojone pewne zachowania, wyuczone schematy i wyrobione nawyki niekoniecznie dobre dla nas, ale powielamy je po swoich rodzicach. Idziemy w świat tworzyć nasze piękne życie. Niestety napotykamy na różne trudności. Chcemy zmieniać swoje życie na lepsze. A to często wiąże się z podjęciem decyzji o poszerzaniu wiedzy, zmianie swoich nawyków, zwiększeniu świadomości.

Na tej stronie swoje słowa kieruję głównie do kobiet ponieważ sama nią jestem. Wiem jak wiele dzieję się w życiu każdej z nas i naszych głowach 🙂

Uważam, że każda kobieta jest wartościowa i wyjątkowa. Stąd też pomysł na nazwę Wyjątkowo Inna ponieważ choć w wielu aspektach różnimy się od siebie bo każda jest inna. To jest również wiele aspektów, które nas łączą.

Mam nadzieję, że artykuły, które będę zamieszczać będą dla Ciebie przydatne i ciekawe.

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Mieszkanka pięknych Mazur. Obecnie pracuję w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Giżycku. Ukończyłam Psychologię Biznesu i Przywództwa na AEH w Warszawie. Od wielu lat interesuję się psychologią i rozwojem osobistym. Chcę podzielić się wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami, które mam nadzieję wpłyną pozytywnie na innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *